Vücut Çorabı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Vücut çorabıVücut çorabı modelleri 2000’li yılların başından beri bayanların ilgisini çeken fantezi çorap çeşitleri arasında yer almaktadır. Vücudu komple kaplayan çorap manasında kullanılan vücut çorapları günümüz kadınlarının bazıları tarafından ilgi çekiçi fantazi iç giyim modelleri arasında yer almaktadır. Vucut coraplarinin genellikle bacak araları, yani özel bölgeleri açıktabırakılmaktadır. Bunun en büyük sebebi gündelik olarak elbisenizin altına giydiğinizde kullanım kolaylığı olması içindir.

Seksi vücut çorabı modelleri arasında en beğenilen örneklerini Ağlayan Çiçek internet sitesinin vücut çorabı kategorisinde bulabilirsiniz. Kadın iç çamaşırı satan mağazalarda genellikle nadiren bulunan bu fantazi çoraplar seksi iç çamaşırı satan ve online alışveriş imkanı sunan internet sitelerinde zengin çeşitleri ile bulunmaktadır. Türkçe manasına bakarsak tulumda diyebileceğimiz bu sexi iç giyim ürünleri uygun fiyat avantajları ile de dikkat çekmektedir. Aşağıda vücut çoraraplarına örnek olarak bir kaç modeli sizlere göstermek istiyoruz.

vücut çorapları

 

Yukarıdaki model Fileli Vücut çorapları çeşitlerine örnektir ve geniş esneme payı ile S-M-L-XL bedenlere beden seçimi yapmaksızın standart olarak uyum sağlayabilmektedir.vucut corabi

Yukarıdaki desenli vücut çorabının ise esneme payı ilk sıradakine göre daha azdır fakat yine de S/M ve L bedenlere uyum sağlayabilmektedir.

vucut coraplari

Bu model ise özgün ve farklı tasarımı ile dikkat çekmektedir. Bu ve buna benzer vücut çorabı satın almak istiyorsanız eğer işte size çok ucuz fiyatları ile dikkat çeken internet sitesinin linki: http://www.aglayancicek.com/kategori/vucut-corabi.aspx buraya tıklayarak dilediğiniz kadar modeli satın alıp kendinizi hatta eşinizi sevindirebilirsiniz.

Yer işareti koy permalink.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>