Fantazi gecelik modelleri arasında 2015 yılı sexi gecelik satanlar

fantazi gecelik Bayan iç giyim satışı yapan internet sitelerinden takipçilerimiz için derlediğimiz fantazi gecelik modelleri arasında en beğenilen ve 2015 yılında yeni üretilmiş olan çeşitleri bu yazımızda bayan arkadaşlar için paylaşmaya çalışacağız. Genel olarak sexi giyim kategorilerinde yer alan gecelik çeşitleri içinizi gösteren enek penye kumaşlardan veya tül kumaşlar kullanılarak üretilmektedir. Bu sayede sexi gecelik giyen kadınlar saten geceliklere nazaran daha albenili bir duruş sergilerler. Xcollection firmasının ürünleri de bu konuda örnek gösterebileceğimiz kadın iç çamaşırları arasında yerini alır.

Fantezi gecelikler 19 TL’den başlayan fiyatları ile sözü geçen internet sitelerinde başlar ve 120 TL’ye kadar ürün kalitesine ve kullanılan kumaş yapısından tasarımda ve dikimde harcanan zamana göre değişken olduğundan yüksek rakamlara çıkabilmektedir. Fantazi iç giyim kategorisinde yer alan bu fantazi gecelik modelleri kadınları sıradanlıktan uzaklaştırır ve karşısındaki erkeğe daha güzel ve sexy görünmesini sağlar.  Ankara merkezli adresinde yerleşik durumda olan firmanın yaklaşık 500’ye yakın bayan iç çamaşırı ve sexi gecelikler 2015 modeli bulunur ve bunların yaklaşık %20’sini de gecelik modelleri oluşturur. Müşterilerine güler yüzlü davranmayı prensip haline getiren Xcollection ve Ağlayan Çiçek firmaları her ne kadar ucuz iç çamaşırı satsalar da ürün kalitesi ortalamanın üzerindedir. Diğer seksi iç giyim firmalarının fantazi gecelik fiyatları ile karşılaştırıldığında gözle görülür ucuz fiyat politikası hemen dikkat çeker.

Saten gecelik ve penye gecelik modelleri üzerinde fazla durmuyoruz. Bu konular hakkında detaya inmememizin sebebi her yerde bulabileceğiniz içgiyim modelleri olduğu için bu ürünleri satan mağazaları kolaylıkla bulabilir ve satıcılardan ürünler hakkında bilgiler alabilirsiniz. Sizlerle paylaşacağımız modellerin bir kısmı da ağlayan çiçek sitesinin sexi gecelik kategorisinde yer alan transparan yapıdaki geceliklerdir. Artık bu kadar kelime kalabalığından sonra ürünlerin resimlerini sizlerle paylaşma zamanımız geldi de geçiyor bile… İşte hem sexy hem kışkırtıcı hem erotik gecelik modelleri karşınızda…

9108c

Fantazi gecelikler – Bu geceliğin yan dekolteleri ve orta bölümdeki dekoltesi dikkatlerimizden kaçmadı.

9062

Fantazi Gecelik – Kırmızı renge düşkün iç çamaşırı düşkünü kadınların beğenebileceği fantazi gecelikler arasındaki bu modelin fiyatı sadece 39 TL

9030c

Sexi gecelikler – 39 Liraya alınabilecek yine sexy gecelikler arasındaki bu geceliğin yanına tanga da eklemek unutulmamış.

9001

Sexy gecelik – Göğüs uçlarında ve külodunun ön tarafındaki halkaların yanı sıra iç gösteren tül kumaşı ile farklı bir üründür.

9024

Son olarak daha ince bir görünüme sahip olmak isteyen balık etli bayanlar için üretilmiş olan ince çizgili ve uçları dantelli fantazi gecelik modelleri içinde yerini alır.

Umarım size sadece bir kaç model gösterdiğimiz çeşitler kafanızda bir fikir oluşturmanıza yardımcı olmuştur. Bundan sonraki yazılarımızda farklı kategorilerdeki farklı ürünlerin tanıtımını yapmaya devam edeceğiz.

Yer işareti koy permalink.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>