Erkek Arkadaşıma Ne Almalıyım ?

Erkek arkadaşerkege hediyeıma ne almalıyım diye düşünen bayanlar için bizim seçtiğimiz bir kaç tane erkeğe hediye alternatiflerinden bahsetmek istiyoruz.Erkek arkadaşınıza hediye seçmek ve bunların arasındaki en güzelini bulmak her ne kadar zire zor bir iş gibi gelse de sandığınız kadar zor değildir. Çünkü erkekler bayanlar kadar ince düşünceli olmadığı için açıkçası ne alırsanız alın beğenecektir. Çünkü bir erkek hediyenin çeşidi veya manasından çok düşünülmüş ve hatırlanmış olması tarafından bakar bu hediyeye. Zaten romantikte olmadıkları için bizim size tavsiye edeceğimiz ürünler genellikle erkek takılarıdır. Ayrıca erkekler çokta fazla aksesuar takamadıkları için bu seçenekte sadece birkaç tanedir. Bunların en başında erkek bileklikleri ve saat modelleri gelmektedir. Erkeğe hediye olarak saat almayı düşünüyorsanız eğer bütçenizi biraz yüksek tutmalısınız. Çünkü kaliteli ve hediye edilebilecek saat modellerinin fiyatı yaklaşık 300 TL’den başlamaktadır. Eğer markalı bir saat düşünüyor iseniz bu rakam 2.000 – 3.000 liraya kadar çıkabilmektedir. Erkek arkadaşıma ne hediye almalıyım ki hem ucuz olsun hemde beni mahcup etmeyecek şekilde kaliteli bir ürün olsun diye düşünüyorsanız eğer sizlere erkek bilekliklerini öneririz. Çünkü günümüzde özellikle genç erkeklerin vazgeçilmez bir aksesuarıdır bileklik modelleri. Fiyatları da saatlere daha alınabilesi ücretlerdedir.

Erkek arkadaşa hediye olarak tavsiye edebileceğimiz bu bileklik modellerinin hemen hemen hepsinde kullanılan metal bölümler paslanmaz, kararmaz, ezilip bükülmez çeliktir. Sevdiniz kişiye hediye alırken hediyenin kaliteli olmasına özen göstermelisiniz ki sizin ona verdiğiniz değeri net olarak anlayabilsin. Dilediğiniz kadar para verseniz de önemli olan farklı bir tasarıma sahip değilse eğer önemi bir derece azalır.

Bukadar hediye fikirlerinin ardından sıra geldi ne almamız gerektiğine değil mi? http://www.aglayancicek.com adresinden çok şık hediyelik ürünlere ulaşabilirsiniz.

 

Yer işareti koy permalink.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>