Bayan iç giyim konusunda xcollection.net’in kadın iç çamaşırı durumu

İç giyim sektörünün bütün çeşitlerinde olduğu gibi bayan iç giyim sektöründe de özellikle çeşitlilik konusunda ilerlemeler kaydedilmektedir. Türkiye genelinde her ne kadar bayan iç çamaşırı çeşitleri tekdüzelik ve sıradanlık gösterse bile günümüzde kendisini aşmak isteyen iç giyim firmaları bulunmaktadır. Bu iç giyim markalarından bir tanesi olan xcollection bayan iç giyim markasına bir göz atalım istedik.

Bayan iç giyim modelleri son birkaç seneye kadar sadece gecelik, sutyen ve külot takımlarından ibaretti. Ancak Türk kadınlarının da değişen iç giyim tercihlerinden dolayıdır ki kadın iç giyim modelleri farklı tasarımlara imza atmaya başlamaktadırlar. Bunların bir sebebi de günümüz teknolojisinin ilerlemesi ve bayan kullanıcıların artık farklı iç çamaşırı modelleri için özellikle internet sitelerini tercih etmesidir.

Kadın iç çamaşırları bu zamana kadar genellikle lüks alışveriş merkezlerinde ve ana caddelerde bulunan büyük iç giyim mağazalarında satılmaktaydılar. Ancak internetin artık her eve girmesiyle birlikte özellikle vücuduna güvenen orta yaşlı bayanlar daha fantastik kadın iç çamaşırı modellerine bakmaktadırlar. Gün geçtikçe iç giyim düşkünü bayanların yaş ortalaması da aşağı doğru ilerlemektedir.

Fantezi iç giyim daha önceleri sadece erotik shop tarzı yerlerde bulunmakta iken artık hemen hemen tüm iç çamaşırı mağazalarında fantezi iç çamaşırlarında birkaç tane de olsa örnek fantezi iç çamaşırı bulunabilmektedir. Ancak fiyatları normal iç çamaşırlarına göre pahalı olduğu için ve gündelik kullanımı zor olduğu için bayanların dolabında sadece birkaç tane seksi iç giyim modeli görülmektedir.

Xcollection markası bayan iç giyim sektöründeki bu sıkıntıyı görerek sattığı sexy iç çamaşırlarının fiyatlarını olabildiğince aşağı çekerek her kadının en azından kendisinden birkaç  paarça almasını hedeflemektedir.

Kadın iç çamaşırları çeşitlerini internet sitesinden online olarak satan xcollection, alınan siparişleri de aynı gün içerisinde kargoya verme titizliğinde bulunarak müşterilerinin gönüllerini fethetmeye çalışmaktadır.

Etiketlenmiş , , .Yer işareti koy permalink.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>